PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

W RZECZYCY KSIĘŻEJ 25-27 MARCA 2022

PIĄTEK 25.3.2021

10.00 Msza św. z nauką ogólną dla dzieci
16.00  Droga Krzyżowa
16.30 Msza św. z nauką ogólną
17.00 Modlitwy o pokój.

SOBOTA 26.3.2021

9.30 Spowiedź
10.00 Msza św. z nauką ogólną
11.30 Spowiedź dzieci i rodziców
12.00 Msza św. z nauką dla dzieci
17.30 Spowiedź
18.00 Msza św. z nauką ogólną

NIEDZIELA 27.3.2021

9.00 Msza św. z nauką ogólną
11.00 Msza św. z nauką ogólną/dzieci
  Gorzkie Żale

Ogłoszenia parafialne Rzeczyca Księża

20 Marca 2022

 

  1. Intencje mszalne:
  2. Droga Krzyżowa w piątki o  16.00, – Gorzkie Żale po sumie godz. 11.00 w niedziele .Proszę o ofiary indywidualne na kwiaty do grobu pańskiego.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary z Rzeczycy Księżej. ,Klementyna, Marzena Mikołaj Misztal – Ofiara 50zł. Bóg zapłać!; Na sobotę proszę; Bryczek Dariusz, Stanisław Radwan, Grzegorz Radwan.
  4. Zbiórka na tacę na Seminarium. Bóg zapłać.

5.W piątek Zwiastowanie NMP rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, Prowadzi Ks. Maksymilian Robak z  Kraśnika Fabrycznego. Dzieci w tym dniu zwolnione są ze szkoły i przychodzą z rodzicami na rekolekcje godz. 10.00 ,sobota godz. 12.00 – program…

-W piątek modlitwy o pokój godz.17.00

  1. W Wielkim Poście Nauki przedmałżeńskie ,jeśli będą chętni, w niedziele po Mszy św. godz. 9.00 .

8.Baranki czekoladowe „Caritas „na stół wielkanocny-7 zł

9.Prasa Katolicka -Gość Niedzielny do odebrania w zakrystii.

10.W tym tygodniu pochowaliśmy +Mieczysława Puzio , /Msza św.25.5.g.18.00-of r. Kozłów i Bańków./ Wieczny odpoczynek…

INTENCJE MSZALNE 21-27 MARCA  2022

PONIEDZIAŁEK 21.3.2022

16.00  PARAFIAN

WTOREK 22.3.2022

   

ŚRODA 23.3.2022  

16.00  

CZWARTEK 24.3.2022

16.00 +Jerzy Baran -koleżanki z pracy Doroty.
16.30 +Zygmunt Suski, Krzysztof Suski

PIĄTEK 25.3.2022  Zwiastowanie NMP

10.00 Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Król.
10.00 +Bolesław Lewko 29r, ++Lewko i Stachyrów.
16.00 Droga Krzyżowa
16.30 +Czesław Puzio.
16.30 +Jan 17r, Adam, Tadeusz, Stanisława Juśków, Ewa, Andrzej Kustrów.

SOBOTA 19.3.2022 Spowiedź: 9.00, 11.30, 17.30

10.00 +Mieczysław Jedrasik, Bolesław Albin/n/,Krystyna Bryczek.
10.00 +Józef Trześniak 9r.
12.00 +Antonia i Jan Dudek, Janina, Czesław Urbańczyk.
12.00 +Jan i  Janina Drobek.
18.00 +Marian Kołodziejski 5r.
18.00 +Grzegorz Głaz 3r, im.

NIEDZIELA 27.3.2022

9.00 +Józef Maria Puzoń.
9.00 +Zofia Edward, Agata, Leon Winiarskich.
11.00 +Józef Stefania Partyka.
11.00 +Stanisław Chojnacki 7r, Chojnackich, Bębenków.